Mucize Nefes

Mucizeni Keşfet, nefes hakkında teorik bilgi ve bir tam nefes çalışmasını kapsamaktadır. Alışılagelmiş eğitimlerinin dışında bir vizyona sahip olan eğitimlerimizin hedefi katılımcıların nefeslerini açarak hayatlarına her anlamda sağlık, başarı ve huzur getirmektir.

Uygulayacağımız Doğal Nefes Çalışması önce fiziksel, sonra duygusal ve mental ve son olarak da ruhsal olarak pozitif değişimler sağlayacaktır. Doğal Nefes, fiziksel seviyede yaşam enerjimizi yükseltir, bağışıklık sistemimizi, kaslarımızı ve bedenimizin tamamını güçlendirir, kandaki oksijen oranını yükseltir. Zihinsel seviyede negatif düşünceleri, limitleri yok eder, konsantrasyonu arttırır, zekayı ve hafızayı güçlendirir, yaşamı daha yüksek bir farkındalık seviyesinden bakmamızı sağlar ve vizyonu genişletir. Ruhsal seviyede ise gerçek mutluluğu, neşeyi ve tatmini yakalayabilmemizi sağlar. Yaşamımızda her seviyede kalite getirir ve potansiyelimizi yükseltir.

Doğal Nefes Almanın Önemi

Son yıllarda yapılan araştırmalar bize gösteriyor ki vücudumuzdaki toksinlerin %70’ ini doğal nefes ile atabiliyoruz. Doğal bir detox (temizlenme) etkisinin yanı sıra diyafram nefesini uygulayan kalp hastaları önemli ölçüde sağlıklarına kavuşabiliyor, yüksek tansiyon ve endişeler bilinçli nefes ile hafifleyebiliyor. Derin ve tam nefes aynı zamanda iç organları ve karnımıza kaslar masaj yaparak güçlendiriyor, fiziksel kondisyonumuzda gözle görünür bir değişimi deneyimliyoruz. Özellikle profesyonel sporcuların tercih ettiği doğal nefes çalışması fiziksel faydalarının yanı sıra duygusal stresi de giderebildiği görülüyor.
Doğal nefesle değişim: Fiziksel olarak sınırlı nefes alışkanlığımız açıldığında ve temizlendiğinde;

  • Doğal bir detox etkisi ile bedenimiz çok hızlı şekilde toksin attığı için daha sağlıklı oluyoruz.
  • Artan nefes kapasitesi sayesinde daha fazla enerji sahibi ve yüksek bir fiziksel kondisyona sahip oluyoruz.
  • Güç kazanıyoruz, bağışıklık sistemimizi destekliyoruz.
  • Nefes alma şeklini değiştirdiğimiz için hücre hafızamızdaki tüm negatif enerjileri temizlemiş oluyoruz. (endişeler, korkular, stres gibi)

Böylece…

Denge, açıklık, netlik, kararlılık, sağlık, neşe, huzur, güven, sevgi dolu ilişkiler, yaşamla uyum içerisinde olabilme ve istediğimiz her şeyi gerçekleştirebilme yeteneği kazanmış oluyoruz.
Kullandığımız tüm teknikler bilimsel, defalarca araştırılmış, 30 yılı aşkın süredir defalarca kez denenmiş ve her defasında başarıya ulaşmış etkili dönüşüm araçlarının bir araya gelmesinden oluşuyor. Enerji, canlılık, gençlik, neşeli, sağlık ve mutluluk deneyimleyerek yaşam kapasitenizi yüzde 100 kullanmak ve nefesle yaşamımızı tamamen değiştirmek mümkün.
Çalışmanın en yüksek verimde gerçekleşebilmesi çalışma salonunun tam sessizliğe sahip olması ve katılımcıların dikkatini dağıtabilecek tüm etkilerden arındırılmış olması, tam nefes seansının gerçekleşebileceği büyükte olması önemlidir.

 

KAYNAK : http://nevsah.com/mucizeni-kesfet.html